Angajăm:

Coordonator Proiecte

Beneficiile pe care le oferim:
• Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
• Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
• Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
• Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
• Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
• Salariu fix + alte avantaje financiare;
• Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30 - 17:30).

Principalele responsabilităţi:
- Realizarea proiectelor băncii;
Asigurarea comunicării în cadrul proiectului;
Gestionarea riscurilor proiectului;
Executarea corectă a proiectului prin respectarea perimetrului, termenilor şi bugetului alocat;
Predarea produsului final conform cerinţelor business.

Cerinţe:
- Studii superioare cu profil economic sau în domeniu IT;
Cunoaşterea procedurilor şi produselor bancare;
- Experienţă de activitate în sistemul financiar-bancar de minim 2 ani;
- Experienţa în gestiunea proiectelor va fi un avantaj;
Cunoașterea metodologiilor utilizate în proiectele de optimizare procese va reprezenta un avantaj;
Cunoştinţe avansate ale limbii engleze.
Profilul candidatului:·
- Abilităţi de comunicare, organizatorice şi de planificare;
- Spirit de echipă, abilităţi sociale şi flexibilitate;
- Orientare spre rezultate şi client;
- Rezistenţă la stres;
- Spirit inovativ si cognitiv.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
                                         Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337