Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Consultant-vînzător Optica Felicia

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării și lider de piață în retail-ul de produse farmaceutice. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.

CERINȚE:

  •  studii superioare finisate;
  •  persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  •  prezentarea ofertelor;
  •  orientare către clienţi şi către rezultate.

RESPONSABILITĂȚI:

  • consultarea și îndrumarea clienţilor;
  • promovarea şi vânzarea produselor cosmetice/optice;
  • informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni;
  • gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.
OFERIM:
  •  salariu motivant achitat la timp;
  •  pachet social complet;
  •  posibilitatea de creştere profesională;
  •  pachet atractiv de beneficii
                  Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.