Noi dezvoltăm și implementăm produse software pe baza platformei 1C:Întreprindere, care să permită rezolvarea celor mai importante problemele în domeniile-cheie din sfera afacerilor. Suntem convinși că cea mai mare valoare a oricărei companii IT o reprezintă angajații ei, de aceea ne străduim să facem viața lor în cadrul companiei cît mai interesantă!

Sediul companiei noastre este amplasat într-un loc confortabil, în colectiv domnește o atmosferă familiară, iar angajații noștri au posibilitatea să-și planifice singuri timpul de lucru și să aibă oricînd timp liber pentru a-și soluționa problemele personale. Toate acestea fac ca ei să se simtă plăcut și confortabil în cadrul companiei.

Ne place să lucrăm împreună, studiind noile tehnologii și realizînd proiecte interesante, și ne place la fel de mult să ne odihnim împreună.

Suntem o echipă profesionistă și unită, iar fiecare dintre noi este gata să-și împărtășească cunoștințele și experiența, dar și cele mai noi glume și bancuri!

Deci, vă invităm în echipa noastră:

Contabil-consultant 1C

În ziua de azi, funcția de Contabil-consultant 1C (sau Implementator 1C) este una dintre cele mai interesante și de perspectivă funcții, pentru care pot opta candidați cu studii în domeniul contabilității.

DE CE ESTE INTERESANT:

  • O să perfecționți cunoștințele în domeniul evidenței contabile și a fiscalității;
  • O să comunicați cu contabilii responsabili de diferite sectoare ale contabilității, contabilii șefi și top managerii companiilor mari;
  • O să fiți la curent cu toate modificările legislative în domeniul contabil și fiscal precum și metodologiile practice de implementare a acestora.

DE CE ESTE CU PERSPECTIVĂ:

  • O să învățați să rezolvați probleme de evidență contabilă în diferite domenii ale businessului;
  • O să învățați să gestionați procesul de implementare și suport a soluțiilor IT de inovare, fără care nu activează nici o întreprindere de succes, atît în Moldova, cît și după hotarele ei , fapt ce o să ducă la creșterea valorii dvs ca specialist;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Implementarea business aplicațiilor pe baza platformei 1C Contabilitate;
  • Analiza activității și elaborarea Sarcinilor tehnice pentru automatizarea business proceselor a Clientului;
  • Consultarea clienților.

CERINȚE (după importanță):

  • Studii superioare sau de profil în domeniul contabilității;
  • Cunoașterea și înțelegerea business proceselor întreprinderilor comerciale;
  • Cunoașterea bună a sistemului de operare Windows și a aplicațiilor MS Office;
  • Comunicabilitate și responsabilitate;
  • Cunoașterea limbelor: rusă, română.

CONDIȚII:

  • Orele de lucru 9.00 - 18.00;
  • Lucrul în oficiul companiei sau oficiul clientului (după necesitate);
  • Deplasări în raioanele țării (după necesitate);
  • Compensarea cheltuielilor de transport;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Oficiu confortabil, colectiv tînăr și vesel.

SALARIU:

  • Începători (Consultant Call-centru): 5000-8000 lei;
  • Nivel mediu (Consultant-Implimentator): 9000-15000 lei;
  • Manager de proiecte : de la 16000 lei.

Așteptăm CV'urile dvs la adresa de e-mail: business@1clogic.md