Suntem o companie cu creștere rapidă pe piața BPO. De la Chișinău, oferim serviciile noastre clienților din întreaga lume.

Căutăm persoane motivate, care să se alăture echipei noastre de back office:

Agenți Back Office pentru Departamentul Fraude și plăți ( full-time )

Oferim:
- Salariu competitiv, compensații suplimentare pentru turele de noapte
- Anturaj modern
- Atmosferă internațională
- Ture flexibile pe timp de zi și noapte, transport în limitele orașului atunci cînd este necesar
- Avantajul de a fi angajat de o companie în creștere cu multe oportunități în perspectivă

Sarcini și responsabilități:
- Monitorizarea și controlul procesului de plată
- Investigarea și rezolvarea tranzacțiilor eșuate sau incomplete
- Identificarea și prevenirea activităților frauduloase

Cerințe:
- Abilități analitice bine dezvoltate, atenție la detalii
- Aptitudini de operare a calculatorului, Internet, Excel, etc.
- Aptitudini de comunicare în limba engleză la un nivel satisfăcător
- Abilitatea de a lucra atît independent cît și în echipă
- Un puternic sentiment de responsabilitate personală
- Precizie și bună organizare
- Abilitatea de a lucra în ture

Dacă doriți să aplicați, trimiteți-ne CV-ul Dvs. În limba engleză la adresa: careers@boitsoft.com     indicînd în subiectul scrisorii "back office".