Compania ”GPBatteries” – distribuitor al unui larg sortiment
de acumulatori și articole conexe marca GP, de 12 ani prezentă pe piața Republicii Moldova, în legătură cu extinderea personalului anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Operator-economist (full-time)

Responsabilități principale:
- respectarea regulilor de perfectare și prezentare a registrelor de venituri și cheltuieli, pregătirea dărilor de seamă stabilite;
- perfectarea în timp util a documentelor de însoțire;
- lucrul cu pagina web a companiei: introducerea sortimentului nou, recepționarea comenzilor on-line.

Cerințe față de candidați:
- responsabilitate, punctualitate, conștiinciozitate; capacitatea și dorința de a învăța rapid; atenție la detalii;
- abilități comunicaționale dezvoltate: vorbire corectă, capacitatea de a negocia la telefon, amabilitate;
- studii superioare (de preferință economice);
- bune cunoștințe de operare PC;
- cunoașterea programului 1C este binevenită;
- vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
- experiența de cel puțin 1 an în postul de operator, casier, contabil.

Suntem bucuroși să vă oferim:
- salariu de la 5000 lei;
- program de muncă de la 9:00 pînă la 18:00;
- loc de lucru în centrul orașului;
- un colectiv restrîns de persoane tinere;
- salariul mărimea căruia va fi stabilită în urma interviului.

Expediați CV-ul în limbile rusă sau română la adresa electronică: info@gpshop.md

Indicați neapărat în subiectul mesajului denumirea postului vacant pentru care aplicați.