”Serkan-Plast” SRL, unicul producător de plinte din plastic și a altor finisaje din PVC pe teritoriul Republicii Moldova în legătură cu extinderea statelor de personal anunță concurs pentru suplinirea următorului post vacant:

Șofer categoria B, C

Cerințe profesionale:
- experiența în calitate de șofer-expeditor de cel puțin 2 ani;
- deținerea permisului de conducere categoria B, C;
- cunoașterea documentației de însoțire;
- cunoașterea foarte bună a orașelor și drumurilor din Republica Moldova.

Responsabilități:
- livrarea și predarea mărfurilor către unitățile comerciale.

Condiții:
- achitarea salariului la timp;
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM și pachet social complet,
- oportunități de creștere profesională.

Detalii specifice: oficiul se afla pe adresa str. Muncesti 799

Selectarea candidaților va avea loc în două etape:
1. concursul CV-urilor;
2. concursul printre candidații care au trecut prima etapă.

Puteți expedia CV-urile cu indicarea locului de trai la adresa electronică: sp.29@mail.ru sau să le depuneți personal la oficiul nostru situat la adresa: mun. Chișinău, Șoseaua Muncești, 799.