Angajăm:

Vînzător-consultant materiale de construcții

”Mac-Stro” SRL este în căutare de vînzător-consultant materiale de construcții. Suntem deschiși pentru persoane inteligente, interesante, cu perspective, comunicative și perseverente. Ești ambițios, orientat către rezultat și dorești să obții un post de muncă cu perspectivă și bine plătit? Atunci te așteptăm la noi!

Responsabilități principale:
- vînzarea materialelor de construcții;
- consultarea clienților;
- formarea comenzilor in programul 1C
- îndeplinirea planului de vînzări.
- primirea și aranjarea mărfii pe raft, expunerea preturilor pe raft

Cerințe față de candidat:
- experiența în vînzări este binevenită;
- studii superioare sau medii;
- atitudine amabilă, responsabilitate, spirit de inițiativă, comunicativitate, abilități de convingere, vorbire corectă, aspect prezentabil;
- abilități de operare PC, de utilizare a echipamentelor de birou.

Condiții de muncă:
- angajare oficială;
- pachet social complet;
- grafic de munca: 8.00-17.00 (luni-vineri), simbata 08:00-14:00 (simbata), duminica- zi libera
- salariu 6500
- instruire gratuită;
-masa de prînz din contul companiei

Persoana de contact - 022-422 552, 060-500-615
Expediați CV pe adresa: stroymag088@gmail.com