Angajăm:

Manager

Наш сайт: justsave.proНаш сайт: justsave.proCompania internațională ”Just Save” specializată în implementarea proiectelor de marketing pentru principalele companii din lume ce activează în domeniul HoReCa anunță concurs pentru ocuparea postului vacant de manager.

Oferim:
- salariu motivant + bonusuri, prime;
- lucru într-un colectiv vesel și unit;
- instruire din contul companiei;
- posibilitatea de dezvoltare dinamică a carierei.

Program de muncă: zi de lucru de 8 ore, 5 zile de lucru pe săptămînă.

Veți fi invitat la interviu după examinarea CV-ului Dvs.

Responsabilitățile funcției:
- desfășurarea negocierilor, întîlnirilor și prezentărilor;
- asistența clienților existenți;
- monitorizarea pieței.

Cerințe:
- disponibilitate de a începe lucrul imediat;
- responsabilitate, atitudine proactivă, spirit de inițiativă;
- abilitatea de a stabili cu ușurință contact cu alți oameni;
- capacitatea de a lucra în echipă;
- dorința de dezvoltare personală;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- studii superioare sunt preferabile.

Expediați CV-ul la adresa electronică: justsave.md@gmail.com
Telefon: 060664351.

justsave.pro