Compania Angroset SRL angajeaza:

Depozitar

*Companie: Companie distribuitor al produselor pentru ambalare

Responsabilități de bază:
* Recepționarea mărfii de la furnizor;
* Aranjarea mărfii în depozit;
* Pregătirea mărfii pentru livrare la client;
* Evidența intrărilor și ieșirilor de marfă;
* Menținerea ordinei și curățeniei în încăperile depozitului.

Cerințe față de candidați:
* Experiența de lucru pe un post similar de cel puțin 1 an constituie un avantaj;
* Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare;
* Utilizarea calculatorului
* Onestitate și corectitunide

Oferta companiei:
* Lucru intr-o companie de top cu experiență de 11 ani.
* Instruire în cadrul companiei
* Se oferă loc de muncă cu calculator și număr de telefon achitat din partea companiei
* Salariu motivant și mai mare celui mediu pe piață.
* Pachet social deplin.
* Locul de muncă situat în sectorul Ciocana.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa hr@sunpack.md , OBLIGATORIU indicând funcția.

Detalii la telefon 022 277 608. Multumim!