Distribuitorul ”MOLDCELL” compania ”IRBISTEL” – rețeaua de comerț cu amănuntul în legătură cu dezvoltarea activă a afacerii angajează:

Office manager

Cerințe:
- Studii superioare finisate sau nefinisate (contabilitate, economie, finanțe),
- Cunoștințe avansate PC (MS Office, 1С),
- cunoașterea limbilor rusă și română este obligatorie,
- capacitatea de a-și expune clar și corect gîndurile,
- dinamism, responsabilitate,
- abilități de comunicare, aspect fizic prezentabil,
- onestitate, conștiinciozitate, spirit de inițiativă.

Obligatii de functie:
- Emiterea facturilor,
- Perfectarea de contracte si acte de lucrari indeplinite
- Lucrul cu fluxul de documente,
- Expediere de scrisori,

Conditii de munca:
- Grafic de munca luni-vineri 9:00 - 18:00,
- birou în centrul orașului,
- pachet social complet,
- salariu de la 7000 lei,
- Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă.

Expediați CV-ul (în mod obligatoriu însoțit de fotografie) la adresa electronică: IRBISLUX_GSM@MAIL.RU      cu specificarea ”office manager” sau sunați de la 09.00 pînă la 18.00 la numărul de telefon: 079080101.