Angajăm:

Manager vînzări

Cerinţe faţă de candidat:
- permis de conducere categoria ”B”(experienta de condus minim 2 ani);
- persoane tinere si energice, pozitive si amabile;
- studii medii de specialitate sau superioare;
- cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă;
- excelente abilităţi de comunicare, negociere;
- punctualitate, responsabilitate şi executivitate, ;
- cunoașterea computerului la nivel de utilizator;

Responsabilităţi de bază:
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- identificarea clienților potențiali, negocierea şi încheierea contractelor;
- întocmirea documentelor premergatoare vînzării, întalnirilor;
- întocmire documentelor comerciale;
- menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;

Compania specializată în vînzarea autoturismelor oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
- posibilitatea de creştere profesională;
- investiție în dezvoltarea profesională;
- condiţii atractive de remunerare (salariu fix 7000 lei +% din vinzari), pachet social;

Autoritatea postului:
- participa activ la planificarea şi implementarea strategiei de vanzări;
- urmăreste derularea şi finalizarea vînzărilor.

Scopul angajării unui astfel de salariat:
- Creşterea bazei de date a clienţilor- cumpărători;
- Sporirea vânzărilor companiei;

Locaţia: Chişinău, Moldova

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: contabilitate.resource@yahoo.com cu specificarea obligatorie pentru functia - Manager vînzări.