Compania ”GPBatteries” – distribuitor al unui larg sortiment de acumulatori și articole conexe marca GP, de 12 ani prezentă pe piața Republicii Moldova, în legătură cu extinderea personalului
anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Agent comercial

Responsabilități principale:
- respectarea regulilor de întocmire și prezentare a documentelor privind veniturile și cheltuielile, elaborarea dărilor de seamă stabilite;
- întocmirea la timp a documentelor de însoțire;
- relaționarea cu clienții, recepționarea comenzilor, gestionarea datoriilor.

Cerințe față de candidați:
- responsabilitate, punctualitate, conștiinciozitate, dorința și capacitatea de a învăța rapid, atenție la detalii;
- capacități comunicative dezvoltate: vorbire corectă, abilități de negociere, amabilitate;
- studii medii sau superioare (de dorit economice);
- fluență în limbile rusă și română;
- experiența în vînzări de cel puțin 1 an;
- existența raporturilor stabilite la locurile de muncă anterioare.

Vom fi bucuroși să vă oferim:
- program de lucru de la 9:00 pînă la 18:00;
- un colectiv tînăr restrîns;
- salariu de la 6000 lei;
- pachet social integral;
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice, compensarea cheltuielilor pentru combustibil în cazul deținerii automobilului.

Expediați CV-ul în limbile rusă sau română la adresa electronică: info@gpbatteries.md