Simpals – cel mai mare panou de anunțuri 999, hartă detaliată și cele mai recente știri de la Point, forum pentru femei Mama.md, publicitate eficientă pe Numbers, evenimente sportive de la Sporter și alte proiecte autohtone superbe ca Afisha, Studii, Verde, Joblist, Garage.

Avem o echipă grozavă, proiecte neobișnuite și o atmosferă incendiară :)

Director comercial pentru proiectul 999.md

Pe scurt despre noi: https://play.md/3426216
Simpals: https://simpals.com/projects/
FB: https://www.facebook.com/www999md/
Site: https://999.md/ro/

Responsabilitățile dvs.:
- managementul vânzărilor și activității comerciale a proiectului;
- crearea și dezvoltarea proceselor de afaceri pentru vânzări eficiente;
- urmărirea indicatorilor economici și financiari  ai proiectului;
- motivarea personalului și elaborarea sistemului KPI.

Cerințele noastre:
- minimum 2 ani de experiență în calitate de șef departamentul vânzări sau director comercial;
- experiența unor proiecte de succes în domeniul vânzărilor;
- o bună cunoaștere a limbii române și ruse;
- cunoașterea economiei comerțului, bazelor marketingului, analizei vânzărilor;
- aptitudini de prognozare și planificare;
- super capacitatea de a forma o echipă de vis de care ați putea fi mândru;
- persoană flexibilă, activă, prezentabilă, dornică să creeze un produs de calitate.

Vă oferim:
- program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:30 la 18:30;
- locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani);
- angajare oficială, pachet social complet;
- oficiu modern cu maimuțe adorabile și device-uri cu măr mușcat;
- bonusuri: PS4, biliard, fotoliu masaj și participarea gratuită la evenimentele sportive ale companiei.

Dacă știți ce este o “pâlnie de vânzări” și o puteți construi cu ușurință, expediați CV-ul la adresa jobs@simpals.md, indicând în subiectul scrisorii “999”.