Angajam:

Tehnolog pentru dezvoltarea produselor noi in domeniul ciocolatei

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare in domeniul industriei alimentare
- Experienta in domeniul patiseriei si cofetariei prezinta un avantaj major
- Abilitatea de a invata usor si de a implimenta cunostintele acumulate in practica
- Cunosterea limbilor romana, rusa si engleza
- Abilitati excelente de comunicare
- Persoana energica, disciplinata si usor adaptabila
- Competente de lucru cu PC - nivel avansat (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea produselor noi si imbunatatirea celor existente
- Planificarea și gestionarea resurselor necesare pentru cercetare și dezvoltare
- Perfectarea instructiunilor si fiselor tehnologice
- Asigurarea suportului tehnic pentru toate departamentele companiei si al clientilor
- Efectuarea demonstraţiilor în cadrul intreprinderii şi pe zone a produselor specifice companiei

Compania ofera un pachet salarial motivant si alte bonusuri, oprtunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti si un mediu de lucru modern.

Persoanele care corespund cerintelor date sint rugate sa expedieze un CV cu fotografie la adresa de email: RChisnenco@puratos.com