Distribuitor internațional de echipament IT

cu reprezentanță în mai mult de 12 țări.

În legătură cu extinderea reprezentanței in Moldova

invităm în echipa noastră:

Brand manager echipamente IT

Vă oferim oportunitatea să acumulați o experiență valoroasă, să învățați și să vă aprofundați cunoștințele profesionale și bineînțeles să vă dezvoltați și să creșteți în cadrul unei companii internaționale mari și stabile!

Cerințe față de candidat:
- experiență în domeniul vînzărilor/achizițiilor de echipamente IT nu mai puțin de 2 ani;
- cunoștințe de baza în domeniul echipamentelor IT (telecomunicații, servere și PC);
- utilizator avansat PC (Microsoft Office), abilități de căutare și sistematizare a informației;
- fluență în limba rusă și limba de stat;
- calități personale: responsabilitate, spirit de inițiativă, un nivel înalt de autoorganizare, conștiinciozitate, orientare către rezultate, comunicativitate, pozitivism, abilități de învățare și gîndire nestandardizată.
Responsabilitățile postului:
- efectuarea calculelor și vînzarea echipamentelor IT partenerilor corporativi;
- negocierea și analiza necesităților partenerilor;
- încheierea contractelor cu partenerii și oferirea de asistență;
- Menținerea documentației de lucru și a celei de raportare.

Condiții:
- post de muncă în cadrul unei companii internaționale aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- angajare oficială;
- salariu competitiv;
- un sistem atractiv de motivare;
- pachet social integral;
- perspective de creștere profesională și personală;
- instruire și dezvoltare asigurate din contul companiei;
- program de lucru: de luni pînă vineri, de la 9:00 pînă la 18:00.
- sediul în sectorul Buiucani (str. Alba-Iulia, 75)

Dacă v-ar fi interesant să activați în cadrul unei companii IT moderne în postul de manager pentru vînzări/achiziții de echipamente IT expediați CV-ul însoțit de o fotografie, specificînd salariul dorit la adresa electronică: hrMD@elcoregroup.com

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate.