Suntem o companie de succes - "Peisaj-Art" SRL (dekora.md), prezenți pe piața materialelor de construcții din Republica Moldova de aproximativ 10 ani. Importăm o gamă foarte largă de produse indispensabile și utile pentru populația țării noastre și prestăm și servicii de construcții civile. Suntem mândri de rețeaua noastră de distribuție, care acoperă întreg teritoriul țării. Toate magazinele mari de materiale de construcții din țara ne sunt parteneri.

Anunțăm post vacant de:

Vânzător în magazinul Dekora.md

Noi oferim:
Salariu: parte fixă + procent din vânzări.

Carieră: tare ne-am dori să creștem un administrator de magazin.
Regimul de muncă: din două în două zile, luni-vineri,  09,00 - 19.00, sâmbăta-duminca, 10.00 - 16.00.
Locația: Chișinău, str. Uzinelor 1 (sec. Ciocana).

Condiții de eligibilitate:
- Studii superioare sau medii, preferabil în comerț;
- Experiență în post similar constituie avantaj;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă,
- Cunoașterea lucrului cu mașina de casă și control constituie un avantaj;
- Cunoştinţe specifice domeniului de activitate;

Responsabilităţi de bază:
- Îndeplinirea planului de vînzări;
- Consultarea clienților, prezentarea produselor, formarea comenzilor;
- Conlucrarea cu managerul dezvoltare în vederea extinderii bazei de clienți;
- Amenajarea vitrinei, crearea și menținerea atmosferei placute în magazin;
- Participarea la evenimente de profil (expoziții), promovarea magazinului în rețele de socializare;
- Evidența mărfii din magazin, întocmirea registrului vînzărilor, efectuarea inventarierilor periodice, plasarea comenzilor pentru suplinirea stocurilor, întocmirea documentelor de evidență primară.