Compania de constructii  Sarco Service SRL angajeaza:

Diriginte de Șantier

Cerinţe:
- Studii superioare tehnice de specialitate;
- Experienta de munca minim 2 ani
- Cunoasterea procedurilor tehnologice de executare a lucrarilor de constructie si montaj;
- Cunoasterea calculatorului: pachetului MS Office ( WinСмета, WinDoc Deviz, AutoCad constituie un avantaj)
Persoana cu initiativa, atenta la detalii cu atitudine proactiva si spirit de echipa;

Descrierea jobului
- Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi, efectuarea lucrărilor de construcţie, montare şi de dare în exploatare conform indicatorilor cantitativi şi calitativi cu respectarea proiectelor de lucru;
- Să organizeze efectuarea lucrărilor de construcţie şi de montare cu respectarea proiectului de lucru, a regulilor şi normelor de construcţie, condiţiilor tehnice şi a altor documente normative;
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier;
- Să propună modalităţi de ridicare a nivelului de mecanizare a lucrărilor, de implementare a noilor tehnologii, de perfecţionare a diviziunii muncii, de micşorare a costurilor lucrărilor, de utilizare raţională a materialelor;
- Să asigure obţinerea documentaţiei tehnice si de proiect a construcţiei (obiectului);
-  Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;

Condiţii:
- Orarul de lucru: de luni până vineri (08:00-17:00); zile de odihnă: sâmbăta şi duminica
- Echipă profesionista, colectiv tânăr, atmosfera prietenoasa
- Conexiune corporativă mobilă
- Pachet social complet
- Salariu motivant, apreciat în urma negocierii personale
- Automobil pentru deplasari de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu poza) la adresa electronică: office@sarco.md  , indicînd POZIŢIA la care aplică.