Sarco Engineering este în căutarea unui coleg nou pentru funcţia de:

Diriginte de Șantier

Poți fi persoana potrivită dacă:
- ai studii superioare tehnice;
- ai experiență de muncă;
- cunoști procedurile tehnologice de executare a lucrărilor de construcție și montaj;
- ești o persoană cu inițiativă, responsabilă, cu atitudine proactivă și spirit de echipă;

Responsabilitățile tale:
- să organizezi efectuarea lucrărilor de construcţie cu respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier;
- să asiguri obţinerea documentaţiei tehnice și de proiect;
- să asiguri evidenţa lucrărilor efectuate și întocmirea documentaţiei tehnice;
- să vii cu propuneri de optimizare și eficientizare a proceselor de construcție;

Ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- echipă profesionistă, colectiv tânăr, atmosferă prietenoasă;
- pachet social complet;
- asigurare medicală gratuită la o instituție privată;
- salariu competitiv;
- teambuilding-uri, automobil, telefon și alte bunătățuri corporative;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu o poză, indicând poziția ”Diriginte de șantier” la adresa: hr@sarco.md