Compania Bojo-Vin SRL anunta concurs pentru functia vacanta de:

Sef sectie vinzari si marketing

Compania Bojo-VIn SRL , producatoare de bauturi spirtoase tari, slabalcoolice sii vinuri gazate, angajeaza sef sectiei vinzari si marketing.

Cerinte fata de candidat:
1. Studii superioare, experienta si cunostinte in distributie;
2. Persoana energica, creativa, comunicabila, motivata, insistenta, rezistenta la stres, psihologic matura;
3. Cerinta de baza este motivatia pentru rezultat!
4. Sa stie sa-si planifice volumul de munca si sa-l respecte cu strictete;
5. Sa stie sa organizeze subalternii, sa fie exigent si perseverent;
6. Transport personal in interes de serviciu (combustibilul se achita).

Atributii de functie:
1. Intocmirea si coordonarea cu conducerea planurilor de vinzari;
2. Organizarea si monitorizarea tratativelor comerciale cu distribuitorul;
3.Semnarea contractelor;
4. Elaborarea si monitorizarea promoactiilor;
5. Supervizarea agentilor pe vinzari;
6. Monitorizarea incarcarilor marfei;
7.Controlul achitarilor conform conditiilor contractuale;
8. Administrarea bazei de clientela.

Compania va ofera:
1. Salariu motivant, + % din vinzari, achitat fara intirzieri, achitarea combustibilului;
2. Crestere si realizare profesionala;
3. Conditii bune de munca intr-un colectiv unit.

Va invitam sa deveniti parte a echipei intr-o companie dinamica, stabila, cu un nume pe piata!

Persoanele doritoare sunt rugate sa expedieze un CV la e-mail-lul indicat, dupa care v-a urma o convorbire cu managerul resurse umane.

Va dorim succes si va multumim anticiat!