IM Delta-Medica SRL, membră a companiei elvețiene MEDPACK SWISS GROUP, este o companie dinamică de distribuție a brandurilor: Dr. Frei, Swiss Energy, Dentissimo, Microlife, Gamma, Onelife, Bionime, Medtextile, Dolphi, HomeTest și altele, este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcţiile de Office Manager/Asistent Manager.

Office Manager/Asistent Manager

Responsabilități:
-        Recepţionarea şi redirecționarea apelurilor telefonice;
-        Organizarea, gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei, documentelor primite și emise;
-        Redirectionarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
-        Întocmirea de rapoarte, tabele, fișe la solicitarea directorului;
-        Evidența și raportarea statutului sarcinilor primite;
-        Corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor necesare despre produsele companiei;
-        Asigurarea oficiului cu birotică și marfă de uz gospodaresc;
-        Gestionarea agendei directorului, întâlnirea partenerilor/clienților, deservirea cu cafea/ceai/apa (dupa                   necesitate);
-        Gestionarea călătoriilor de afaceri: comandarea și rezervarea de bilete, cazare, pregătirea documentației             necesare călătoriilor de afacere;

-        Pregătirea pachetului de documente pentru achiziții publice și monitorizarea procesului;
-        Alte sarcini aferente funcției, parvenite de la director.

Cerinte:
-        Punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
-        Cunostințe avansate de operare PC (Excel, Word, Internet, etc), de utilizare a tehnicii de birou;
-        Cunoașterea fluentă a limbilor, Română și Rusă, limba Engleză la nivel de comunicare și scriere;
-        Studii superioare;
-        Experiența în domeniul respectiv.

Beneficii:
-        Angajare oficială
-        Pachet social complet;
-        Salariu motivant;
-        Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
-        Grafic de lucru 9:00-18:00, luni-vineri;
-        Oportunități de dezvoltare profesională;

Vă rugăm să expediați CV-ul pe email-ul: m.grecu@medpack-swiss.com   indicând funcția la care candidați.

Persoanele selectate vor fi învitate la interviu.