Angajăm:

Medic sala de fitness

Cerințe:
- studii medicale;
- cunoștințe avansate de operare PC;
- experiența de activitate în cadrul cluburilor de fitness este binevenită;
- aspect fizic prezentabil;
- vorbire corectă;
- punctualitate, disciplină, dorință de dezvoltare, capacitate de învățare;
- bune abilități de comunicare.

Responsabilități:
- efectuarea de teste fitness;
- determinarea compoziției corporale;
- oferirea de recomandări cu privire la alimentație;
- oferirea de recomandări cu privire la efortul fizic optim pentru clienți;
- acordarea primului ajutor medical;
- motivarea clienților în vederea optării pentru un antrenament personal;
- oferirea de recomandări cu privire la antrenamentele de fitness, ajustarea programelor de antrenamente în funcție de rezultatele investigațiilor efectuate;
- prezentarea dărilor de seamă.

Condiții de lucru:
- loc de muncă într-un club de fitness nou și modern;
- salariu fix + %;
- angajare oficială;
- pachet social
- antrenamente fitness gratuite;
- oportunități de dezvoltare profesională, un colectiv tînăr și ambițios, atmosferă pozitivă.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: officefitnessone@gmail.com
Тел: 069302571

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați în baza CV-urilor.