Magazinul „LiMon” angajează:

Administrator

Ce vindem? Echipamente de calitate pentru alpinism, turism și escaladă. Dar și o mulțime de lucruri și accesorii utile pentru a vă face călătoria ușoară, lipsită de griji și memorabilă.
Magazinul „LiMon” face parte dintr-un proiect outdoor numit Outdoor Centre „LINIA MONTANA” care își propune crearea unui mediu outdoor sănătos în Republica Moldova.

Cerințe obligatorii față de candidatul la postul de administrator:
- experiență administrativă de cel puțin 2 ani (perioada de lucru neîntrerupta în cadrul unei singure întreprinderi);
- studii superioare economice;
- un nivel bun de cunoaștere a limbilor rusa, româna și engleza;
- condiție fizică bună.

Ar fi binevenit: practicarea oricărei forme de odihnă activă (escaladă, alpinism, turism montan sau acvatic, speleologie, schi alpin/snowboard etc.).

Responsabilități principale:
- conducerea și instruirea personalului;
- asigurarea desfășurării procesului de muncă (activitate economică);
- gestionarea activității comerciale.

Ce oferim: o activitate interesantă desfășurată într-un mediu interesant printre oameni interesanți, posibilitatea de a călători alături de profesioniști, dar și un salariu de la 10 000 lei și pachet social.

Dacă credeți că sunteți persoana potrivită pentru acest post vă rugăm să expediați CV-ul la adresa noastră electronică: liniamontana@mail.ru

Candidații care vor atașa la mesaj un scurt răspuns la întrebarea: „De ce cred ca îmi va fi interesant să lucrez la „LiMon” vor avea prioritate.