ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil în Republica Moldova,
RECRUTEAZĂ CANDIDAŢI pentru noul Proiect:

Manager (vînzări corporative)

                                                         Manager (vînzări corporative - produse alimentare)

Responsabilităţi:
• Identificarea clienţilor potenţiali; analiza direcţiilor de dezvoltare şi posibilităţilor de comercializare a produselor întreprinderii;
• Formarea portofoliului de clienţi;
• Monitorizarea şi asigurarea îndeplinirii de către ambele părți a condiţiilor contractuale;
• Asigurarea suportului informaţional despre produsele şi serviciile acordate clienţilor întreprinderii;
• Investigarea şi evaluarea reclamaţiilor şi a sugestiilor;
• Pregătirea şi prezentarea sistematică a rapoartelor privind activităţile curente şi rezultatele obţinute.

Cerinţe:
• Studii superioare;
• Experienţă în domeniul HoReCa;
• Abilităţi analitice;
• Competenţe de negociere şi de convingere;
• Orientare spre client şi rezultat;
• Capacitate excelentă de comunicare verbală şi scrisă;
• Posedarea perfectă a limbilor română, rusă şi engleză;
• Deprinderi bune utilizare calculator (Microsoft Office, Excell - obligatoriu).

Compania oferă:
• Mediu dinamic şi cultură organizaţională axată pe dezvoltare.
• Pachet social deplin și salariul motivant.
• Compensarea prînzurilor.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu specificarea postului solicitat la adresa electronică: hr@bemol.md