CARMEZ PROCESSING SRL

Anunță suplinirea postului vacant:

Bucătar/ Повар

Responsabilițăti:
- Deservirea personalului cu prînzuri;
- Prepararea mîncării în incinta cantinei;
- Respectarea normelor de lucru igienico-sanitare.

Cerințe:
- Studii medii de specialitate (bucătar) – obligatoriu;
- Experiență de lucru în alimentația publică – obligatoriu;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare în alimentația publică.

Profilul candidatului:
- Persoană dinamică și pozitivă;
- Grad înalt de responsabilitate și atenție;
- Acuratețe.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Prînz gratuit;
 Program de lucru - de luni pînă sîmbătă - 6 zile/săptămînă: - 7 ore/zi, sîmbătă -5 ore/zi

Asteptam CV la adresa de e-mail: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Tel.: 060690077

Обязанности:
- Обслуживание персонала с обедами;
- Приготовление еды в столовой;
- Соблюдение санитарно-гигиенических норм работы.

Требования:
- Опыт работы в общепите - обязательно;
- Знание норм здоровья и требований к общественному питанию.
- Среднее специальное образование (повар) - обязательно;

Профиль кандидата:
 - Динамичный и позитивный человек;
- Высокая степень ответственности и внимания;
 - Точность.

Mы гарантируем:
- Своевременная достойная заработная плата;
- Полный социальный пакет;

Режим работы - с понедельника по субботу - 6 дней / неделю: - 7 часов / день, суббота -5 часов / день.

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Телефон: 060690077.