Compania REEA IMOBIL  angajează:

Manager Vânzări

Cerințe față de candidat:
- Competențe de comunicare cu diferite tipuri de clienți
- Disponibilitate de a lucra atât la birou, cât și pe teren
- Orientat către rezultate
- Abilitatea de a lucra în echipă și flexibilitate
- Spirit de inițiativă
- Automobil propriu constituie un avantaj
- Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului de proprietăți utilizand bazele de date proprii, dar și prin prospectare continua
- Conceperea și prezentarea/ transmiterea către client în format electronic a ofertelor care corespund criteriilor de căutare
- Consilierea clienților în procesul de vânzare/cumpărare sau închiriere
- Promovarea ofertelor imobiliare în publicații și site-uri de profil
- Prospectarea ofertelor în domeniul imobiliar
- Asistarea clienților în negocieri și la incheierea tranzacțiilor imobiliare
- Dezvoltarea relațiilor profesionale cu clienții
- Perfecționarea permanentă pentru a putea oferi servicii complete în domeniul imobiliar

Beneficii:
- Salariu progresiv motivand în funcție de realizări
- Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei
- Acces la o bază de date cu anunțuri online apărute zilnic

Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: office@reeaimobil.md