Compania SRL Viloterm angajeaza:

Manager import in domeniul sistemelor de incalzire si conditionare

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare ;
- Bune abilități de comunicare, prezentare si convingere;
- Cunoașterea limbilor româna,rusă si engleza
- Experiența în domeniul constituie un avantaj;
- Responsabilitate, punctualitate și competenţă managerială, abilitate de lucru în echipă;

Responsabilități:
- Studierea si identificarea potentialilor furnizori internationali
- Selectia furnizorilor
- Negocierea preturilor pentru produsele din portofoliu
- Monitorizarea pietii si a concurentei
- Analizarea permanenta a situatiei achizitiilor in VS
- Monitorizarea importului de bunuri.
- Încheierea contractelor cu clienții straini.
- Menținerea unei relații optime cu clientul

Compania garantează:
- Salariu stabil + bonusuri atractive
- Achitarea cheltuielilor lunare de telefonie mobila
- Masina de serviciu
- Program de lucru full-time
- Posibilitati de promovare
- Ambianta placuta de lucru, colectiv prietenos

Expediați CV-ul la adresa electronică: victor.cheptene@mail.ru    sau telefonati la nr de tel: 069703557