Angajăm:

Sofer cat. C, E

Candidatul ideal

  • Permis conducere cat. C E - OBLIGATORIU;
  • Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU;
  • Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU;
  • ADR pentru marfuri - OBLIGATORIU;
  • Experienta ca sofer de TIR minim 1 an;
  • Cunoasterea limba straina - engleza, franceza, germana - NU E OBLIGATORIU
  • Disponibilitate pentru lucru pe comunitate (12 saptamani de lucru pe comunitate cu 3 saptamani libere sau 8 saptamani de lucru pe comunitate cu 2 saptamani libere) ;

Descrierea jobului

  • Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
  • Minimalizarea cheltuielilor de transport;
  • Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

OFERIM:

  • Pachet salarial competitiv - de la 2 500 euro;
  • Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
  • Munca in echipaj;
  • Masini noi - max 4 ani vechime (cu o medie de 1.5 ani);

Pentru informatii suplimentare puteti suna direct la nr 060888287 Oleg