Cu ocazia extinderii compania "Tell You", invită în echipa sa:

Specialist Excel

Dacă sunteți persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, dacă nu vă plictisesc activitățile ce se repetă, dacă vă doriți un lucru stabil cu perspective de creștere, atunci vă așteptăm în echipa noastră!

Cerinte:
- Cunoașterea programei excel la nivel avansat (obligatoriu);
- Abilitatea de a lucra cu programa PIVOT TABLE (obligatoriu);
- Cunoașterea limbii române, ruse;

Responsabilitati:
- Îndeplinirea diferitor rapoarte statistice în domeniul vînzărilor;
- Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
- Rezistență la stres;
- Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calitati personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atentie;
- Tendinta spre dezvoltare;

Oferim:
- Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii (6500-8000)

Expediați CV-ul cu specificarea ”Specialist Excel” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: 373 69801423