Î.M. “MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă:

Manager achiziții

Dacă ești la Tu cu Excel-ul, nu-ți imaginezi viața fără analiză și iți dorești un job într-o companie în continuă dezvoltare, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități cheie:

  • Planificarea necesarului de aprovizionare;
  • Întocmirea, confirmarea și urmărirea comenzilor la timpul cerut și având costuri totale minime;
  • Coordonarea transportării, devamării și livrării în depozit a materiilor comandate;
  • Întocmirea de analize comparative de preț pentru planurile de aprovizionare;
  • Soluționarea situațiilor de neconformitate;
  • Evidența și arhivarea contractelor de materiale și servicii;
  • Verificarea tuturor facturilor emise de furnizorii de materiale și servicii;
  • Menținerea unei baze de date centralizate a tuturor materialelor și serviciilor.

Cerințe:

  • Gândire logică și structurată;
  • Cunoștințe avansate de operare MS Office (Excel - nivel avansat);
  • Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani;
  • Abilități bune de planificare și autoorganizare;
  • Atenție la detalii, capacitate de analiză si sinteză.
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse, engleze la nivel at least intermediate.

Noi oferim:

  • Salariu competitiv și mortivant;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră;
  • Stil de conducere democratic și investiții în dezvoltarea colaboratorilor;
  • Un mediu de lucru respectuos într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău.

Dacă Dvs. corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, asteptăm un CV cu o poza recentă pe adresa ina.burciu@misotextile.com  până pe data de 16.11.2018. Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.