Angajăm:

Manager vînzări în domeniul IT

Nu încetăm să-i căutăm pe cei mai buni!

Echipa noastră are nevoie de un manager de vînzări activ și ager cu abilități excelente de relaționare cu clienții.

Responsabilitățile tale vor include:
- menținerea bazei de date a clienților existente și identificarea de noi clienți;
- oferirea de consultații și informații clienților cu privire la produsele companiei și condițiile de vînzare;
- elaborarea ofertelor comerciale, realizarea negocierilor;
- încheierea contractelor, controlul expedierii și livrării mărfurilor;
- urmărirea tendințelor pe piața IT.

Pentru a ocupa acest post sunt necesare:
- studii superioare;
- cunoaștere foarte bună a limbilor română, rusă și engleză;
- interes pentru domeniul IT;
- experiența în domeniul vînzărilor corporative;
- abilități de comunicare, perseverență, capacitate de a lucra în vederea atingerii scopurilor propuse, creativitate;
- experiența anterioară în domeniul IT sau studiile superioare de profil sunt considerate un avantaj.

Oferim:
- salariu bun + % din vînzări;
- program de lucru: 9:00-18:00 (de luni pînă vineri);
- loc de muncă în centrul orașului.

Despre companie:
Compania „DMLink” este distribuitor de produse IT și gaming cu o experiență de 10 ani pe piața Republicii Moldova, furnizor autorizat „Apple”.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică la adresa electronică: resume@recruter.md