„Market-Soft” este compania specializată în livrarea
echipamentului comercial și produselor de program, dar și prestarea serviciilor de consultanță în domeniul automatizării proceselor de afaceri și a evidenței întreprinderilor de alimentație publică și comerț cu amănuntul (HoReCa, Retail).

Manager vânzări active (B2B)

Cerințe:
- studii superioare sau medii de profil;
- bune cunoștințe de operare MS Excel, Word;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- energie, responsabilitate, excelente abilități de comunicare, perseverență.

Responsabilități:
- relaționare cu clienții, identificarea de noi clienți;
- vizite la clienți, prezentări, promovarea mărfurilor,
- gestionarea documentelor cu privire la tranzacții;
- controlul datoriei debitoare;
- întocmirea dărilor de seamă necesare.

Condiții de lucru:
- program de lucru de la 09.00 pînă la 18.00;
- mijloace de comunicare și de transport oferite de companie;
- remunerare constînd din salariu fix + %.

Candidații interesați de această ofertă sunt rugați să expedieze CV-ul (însoțit de o fotografie) specificînd în subiectul mesajului la ce post aplică și din ce sursă au aflat despre ofertă la adresa electronică: hr@market-soft.md