Angajam:

Microbiolog in or Ialoveni

Responsabilități de bază:
* Asigurarea calitatii incercarilor m/b, efectuarii corecte si la timp;
* Analizarea incercarilor microbiologice obiectiv si vine cu propunere de imbunatatire;
* Testarea starii sanitaro –igienice a sectiilor producere, depositului materie prima, depositului Produse Finite;
* Testarea materiei prime la indicii microbiologici;
* Testarea microbiologica a ambalajului produsului finit;
* Testarea microbiologica a amestecului de inghetata pe tot traseul tehnologic.

Cerinţe față de candidat:
* Studii superioare sau colegiale de specialitate în domeniul respectiv, experienta pe o pozitie similara minimum 1 an;
* Cunoasterea cerintelor standardelor ISO 22000:2005 si planul HACCP implimentat in companie, ISO 7218:2014Cerinte generale si ghid pentru examenele microbiologic.
* Cunoasterea DN in vigoare a standardelor pentru metodele de incercari laborator;

Regim de munca:
* Orar de lucru de la 08.00 -17.00.

Oferta companiei:
* Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională într- un mediu de bussines internațional;
* Remunerare și condiții de muncă motivante;
* Posibilități de evoluție și dezvoltare în carieră.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa eletronică
 HR@sandriliona.md
sau pot telefona la numărul de tel.:
tel fix: 0268- 23134;
tel. mob de serviciu: 068501687