Angajam:

Magaziner

Responsabilități de bază:
* Asigurarea și gestionarea fizică a stocului de materie prină;
* Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
*Asigura miscarea stocurilor.

Cerinţe față de candidat:
*Studii: colegiale de specialitate în domeniul economic, experienta pe o pozitie similara minimum 1 an;
*Utilizarea foarte bună in operarea MS Office (Excel, Word, aplicatii informatice specifice desfașurarii activitatii);

Abilități:
* Curăţenie şi precizie, îndemînare, simţ estetic, mobilizare de sine, capacitatea de a lucra în echipă.

Regim de munca:
* Orarul de lucru: luni-vineri 8,00-17,00, zi de odihna - simbata si duminica:

Cerințe față de candidat:
* Utilizarea foarte bună de operarea MS Office (Excel, Word, aplicatii
informatice specifice desfașurarii activitatii);

Oferta companiei:
* Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională într- un mediu de bussines internațional;
* Remunerare și condiții de muncă motivante;
* Posibilități de evoluție și dezvoltare în carieră.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa eletronică  HR@sandriliona.md
sau pot telefona la numărul de tel.:
tel fix: 0268- 23134;
tel. mob de serviciu: 068501687