Compania “Prologistic-Com” S.R.L. anunță vacantă poziția de:

Manager Vînzări

Responsabilități principale:
- elaborează și implementează strategia de vînzare pentru regiunea subordonată;
- identificarea de noi clienți, negocierea și încheierea contractelor cu ei;
- participarea la elaborarea și implementarea acțiunilor de marketing;
- supervizează activitatea agenților vînzări din subordine;
- cercetarea tendințelor și conjuncturii pieții;
- dezvoltarea portofoliului de clienți.

Cerințe față de candidați:
- experiența de lucru intr-o pozitie similara min.2 ani (preferabil în domeniul FMCG);
- vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
- deținerea permisului de conducere cat.B + automobil personal;
- calitati personale: proactivitate, dinamism, initiativa, spirit de echipa.

Oferim:
- remunerare competitivă;
- posibilitatea de a activa intr-o companie in dezvoltare dinamica;
- posibilitatea de a activa intr-un colectiv tinar si prietenos.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: 27prologistic@gmail.com
Informație despre companie găsiți accesînd www.prologistic-com.md