Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдавским капиталом (чем и гордимся :-) ), лидер в области предоставления IT-решений для бизнеса.

Опыт работы более 8 лет. В списке наших клиентов крупнейшие мировые и молдавские компании.

SMM Мanager

Studio Webmaster invită la serviciu specialiști.. Candidații sunt solicitați pentru o normă întreagă în oficiu.

Avem un post vacant.

Dacă tinzi să îndeplinești lucrul într-un mod profesional și la o calitate maximă, dorești să lucrezi și să obții noi cunoștințe, atunci poți fi anume persoana de care avem nevoie!

Echipa noastră este prietenoasă și așteaptă cu plăcere orice persoană care dorește să se dezvolte.
https://ru-ru.facebook.com/studiowebmastermd      -  Pagina noastră de Facebook

Avantajele Companiei:
- Lucrați într-un birou confortabil, pe str. Miron Kostin 15 (în centrul sectorului Rîșcani);
- formare integrată, instruire avansată (traning-uri, seminarii cu specialiști);
- plata în timp util a forței de muncă;
- pachet social + livrare la prânz la birou;
- în birou este instalată o mașină automată de cafea;
- În birou există un frigider cu diferite bunătăți;
- Compensarea de 50% din cost, pentru activitățile sportive;
- În birou există pentru divertisment: Playstation, slot machine, fotbal de masă, Darts etc.;
- După 6 luni, compania emite credite pentru achiziționarea de echipamente tehnice;
- În birou există o bibliotecă cu cărți moderne pentru lectură;
- Reducere de 50% pentru servicii de montare anvelope de la compania "Autoshina";

Cerințe:
1. Dorință și ambiție pentru a evolua în domeniul SMM și Digital-Marketing;
2. Cunoștințe în domeniul marketing-ului în rețelele de socializare (SMM);
3. Cunoașterea limbii române și rusă. Pentru noi, contează mai mult ortografia corectă și gramatica;
5. Cunoștințe de bază în Adobe Photoshop;

Responsabilități principale:
1. Participarea la elaborarea strategiilor de promovare în rețelele sociale pentru proiectele agenției;
2. Implementarea strategiilor SMM ale brandului:
- Dezvoltarea conținutului și actualizarea paginilor client (Facebook, VKontakte, Instagram, odnoklasniki etc.);
- Dezvoltarea campaniilor de stimulare, mărirea activității utilizatorilor și atragerea publicului (noii abonați);
- Plasarea publicității, gestionarea campaniilor publicitare, gestionarea bugetului pentru publicitate;
- Analiza și raportarea lucrului realizat;
3. Urmărirea și implementarea tendințelor SMM.
Dacă nu aveți suficientă experiență, dar simțiți că puteți reuși în acest domeniu – atunci trimiteți-ne neapărat CV-ul dvs.

Cadidații care satisfac cerințele menționate, sunt rugați să trimită CV-ul, prin email la adresa:  job@webmaster.md

În scrisoare, este necesar să menționați postul pentru care aplicați și salariul dorit. În caz contrar, CV-ul dvs, nu v-a fi luat în considerare.

Aflați mai multe despre compania noastră vizitînd site-ul: http://webmaster.md/