Compania cu o experiență de peste 7 ani de activitate în domeniul
încărcării și vînzării de cartușe pentru imprimante și al deservirii tehnicii de birou în legătură cu mărirea numărului de personal al departamentului vînzări este în căutare de operator-contabil.

Printre clienții noștri se numără firmele comerciale mari,
dar și instituțiile de stat.

Operator 1C- Casier

Responsabilități:
- cunoașterea programului 1C și a aplicațiilor de birou;
- cunoașterea operațiunilor de casă;
- capacitate de a lucra cu aparatul de casă;
- abilități de perfectare a documentelor și întocmire a rapoartelor în conformitate cu prevederile legislației și cele ale actelor normative;
- evidența documentelor primare.

Cerințe față de candidat:
- studii superioare sau medii de profil;
- experiență într-un post similar de cel puțin 1 an;
- cunoștințe în domeniul evidenței contabile și a circulației documentelor;
- cunoașterea programului 1C este o condiție obligatorie;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- bune cunoștințe de operare PC;
- responsabilitate, abilități de comunicare, capacitate de integrare în colectiv, punctualitate, atenție la detalii, conștiinciozitate, capacitate de muncă sporită.

Codiții de lucru și de remunerare:
- salariu de 7000 lei;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- instruire profesională în conformitate cu planul individual de formare;
- program de lucru full time;
- salariu stabil.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică la adresa electronică: cartridge.md@gmail.com