Atelierul de confectii angajeaza:

Cusatoreasa/Cusator/Швея

Descrierea firmei

Compania Ana Popova este un brand autohton, in crestere, cu o experienta de 10 ani pe piata din Republica Moldova si recunoastere internationala.

Cerinte fata de candidat:
- experienta profesionala in domeniul industriei confectiilor: min. 1 an;
- cunoasterea procesului de productie pe masini de cusut profesionale;
- cunostinte tehnice din cadrul procesului de productie;
- persoana dinamica, de incredere, responsabila.

Beneficiile ofertei:
- loc de munca permanent;
- salariul motivant+pachet social;
- colectiv prietenos si conditii excelente de munca;
- apartenenta la un brand apreciat la nivel international;
- atelierul se afla in centrul mun. Chisinau.

Responsabilitati:
- pregatirea materialelor pentru executarea produselor de imbracaminte;
- executarea cusaturilor manuale si / sau mecanice;
- va utiliza instrumentele si utilajele de taiat, cusut si tratament umidotermic, pregatirea fabricatiei produselor de imbracaminte;

Candidatii care se califica la cerintele de mai sus, sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa: hr@anapopova.com