Atelierul de confectii angajeaza:

Croitor/Tehnolog confectii textile

 Descrierea firmei

"Ana Popova" este un brand autohton, in crestere, cu o experienta de 10 ani pe piata din Republica Moldova si recunoastere internationala.

Cerinte fata de candidat:
- experienta profesionala in domeniul industriei confectiilor: min. 2 ani (de preferat);
- calificare in domeniu;
- organizarea productiei pe linie;
- realizarea si descrierea procesului tehnologic in documentatie aferenta;
- cunostinte tehnice din cadrul procesului de productie si descrierea tehnica al produselor;
- abilitati organizatorice;
- persoana dinamica, de incredere, cu spirit de responsabilitate si initiativa.

Beneficiile ofertei:
- loc de munca permanent;
- salariul motivant+pachet social;
- colectiv prietenos si conditii excelente de munca;
- apartenenta la un brand apreciat la nivel international;
- atelierul se afla in centrul mun. Chisinau.

Responsabilitati:
- cunoasterea procesului de productie din punct de vedere al stabilirii materialelor, accesorii, manopera si normare;
- executarea croiului stofelor pentru confecționarea pieselor vestimentare
- elaborarea si documentarea metodelor de lucru si instructiunilor tehnologice pentru operatii noi;
- imbunatatirea metodelor de lucru existente in vederea obtinerii calitatii cerute si a eficientei maxim posibile;
- monitorizarea efectelor calitative ale unor noi solutii introduse in productie;
- introducerea in liniile de fabricatie a modelelor noi, operarea modificarilor necesare in functie de instructiunile stabilite cu designerul;
- identificarea tehnologiei potrivite pentru realizarea productiei;
- Abilități de organizare și control a personalului.

Candidatii care se califica la cerintele de mai sus, sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa: hr@anapopova.com