Atelierul de confectie bijuterii lucrate manual angajeaza:

Confectioner bijuterii

Descrierea firmei

"Ana Popova" este un brand autohton de bijuterii de designer, in crestere, cu o experienta de 10 ani pe piata din Republica Moldova si recunoastere internationala.

Cerinte fata de candidat:
- experienta in confectie bijuterii lucrate manual (constituie un avantaj);
- studii medii / superioare;
- persoana dinamica, de incredere, responsabila, atenta la detalii;

- persoana luminoasa, capabila usor sa relationeze in colectiv.

Beneficiile ofertei:
- loc de munca permanent;
- salariul motivant+pachet social;
- colectiv prietenos si conditii excelente de munca;
- apartenenta la un brand apreciat la nivel international;
- atelierul se afla in centrul mun. Chisinau.

Responsabilitati:
- realizarea/asamblarea produsului final dupa schita/prototipul designerului;
- pregatirea materialelor pentru executarea bijuteriilor;
- executarea cusaturilor manuale;
- va utiliza instrumentele si utilajele de taiat, cusut si asamblare cu cleste destinat pentru bijuterii;
- va efectua operatiile controlul calitativ al operatiilor, finisarea si pregatirea produselor pentru depozitare, etichetarea, si ambalarea produselor.

Candidatii care se califica la cerintele de mai sus, sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa: hr@anapopova.com