Angajăm:

Manager vînzări (de la 8000 lei)

Responsabilitățile postului:
- căutarea activă și atragerea clienților;
- organizarea și realizarea vînzărilor;
- identificarea nevoilor auditoriului țintă;
- întocmirea și transmiterea ofertelor comerciale;
- acordarea asistenței consultative clienților în vederea alegerii produselor potrivite;
- întocmirea și încheierea contractelor;
- administrarea bazei de date cu clienți.

Cerințe față de candidați:
- studiile superioare sunt binevenite;
- experiența în domeniu (va fi un mare avantaj experiența în domeniul vînzărilor de electrocasnice, precum și experiența de relaționare cu designerii);
- cunoașterea limbii ruse și a limbii de stat este o condiție obligatorie;
- bune cunoștințe de operare PC;
- aptitudini de organizare și planificare, capacitatea de a stabili prioritățile folosind și repartizînd în mod adecvat resursele necesare;
- capacitatea de a formula gîndurile logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și în scris.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru full time (9:00-18:00); Sâmbătă (10:00- 15:00), duminică - zi liberă
- salariu stabil de la 8000 lei;
- pachet social;

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: coral_premium@mail.ru