Compania „Microcell” – cel mai mare distribuitor al tehnicii „Komatsu” în Republica Moldova angajează:

Depozitar

Cerințe principale față de candidat:
- studii medii tehnice;
- experiența în calitate de lucrător în depozit de cel puțin 1 an;
- cunoștințe de operare PC;
- responsabilitate, atenție, punctualitate, sociabilitate, onestitate, sîrguință.

Responsabilitățile postului:
- organizarea activității depozitului;
- primirea, eliberarea și strămutarea mărfurilor în depozit;
- participarea la efectuarea inventarierilor și controalelor;
- planificarea amplasării mărfurilor în depozit;
- asigurarea ordinii și integrității mărfurilor în depozit.

Oferim:
- salariu motivant (de la 5 500 lei);
- angajare oficială în cîmpul muncii (în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM);
- program de lucru: 9.00-18.00 (sîmbăta și duminica – liber).

Dacă doriți să fiți parte a echipei noastre expediați CV-ul la adresa electronică: anna.hrmanager@gmail.com  , specificînd în subiectul mesajului „Lucrător depozit”.