Angajăm in calitate de:

Recepționist de noapte

Responsabilități:
- recepționarea apelurilor de intrare;
- realizarea procesului de înregistrare a vizitatorilor și acordarea de asistență în caz de necesitate;
- asigurarea deservirii vizitatorilor într-un mod binevoitor și profesionist;
- incasarea mijloacelor banesti prin intermediul terminalului de plata si eliberarea documentului fiscal.

Cerințe:
- fluență în limbile română și rusă și engleză cunoașterea altor limbi constituie un avantaj;
- bune abilități de comunicare interpersonală;
- cunoștințele de operare pe calculator reprezintă o condiție obligatorie;
- capacitatea de a lucra independent și în echipă;
- disponibilitate de a lucra în ture de noapte.

-vor fi admise doar pesoanele care sunt cointeresate pe un termen de muncă îndelungat.

În cazul în care sunteți interesat și corespundeți tuturor cerințelor enumerate expediați CV-ul la adresa electronică: parklane.moldova@gmail.com
Pentru mai multe detalii contactați-ne la numerele de telefon: +373 22 901177, +373 76 772222.