IMCA ”Grawe Carat Asigurări” S.A. angajează pentru Oficiul Central:

Manager în cadrul Departamentului Bunuri și Răspundere Civilă

Cerinţe:
• Studii superioare (Domeniu asigurării sau construcții, evaluarea imobilului constituie un avantaj);
• Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent) și engleză.
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a, Excel - obligatoriu) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi organizatorice;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă, spirit de echipă.

Responsabilităţi principale:
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora ;
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Consultarea clienților, primirea şi procesarea solicitărilor;
- Pregătirea rapoartelor..

Oferim:
• Program deplin de lucru;
• Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
• Pachet social;
• Oficiul în centrul orașului;
• Colectiv prietenos;
• Posibilităţi de promovare;
• Participarea la Training-uri.

Vă rugăm să trimiteţi CV însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română pe adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm să indicaţi în tema din email funcţia pentru care candidaţi Ex: CV pentru funcţia de Manager în cadrul Departamentului Bunuri și Răspundere Civilă”
Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.