Clubul multifuncțional de fitness clasa premium ”Aquaterra” angajează. Dacă sunteți o persoană activă și pozitivă acest job este pentru Dvs.:

Manager fitness copii

Sunteti o persoana activa, responsabila si prezentabila! Va place sa comunicati cu oamenii si usor gasiti limba comuna cu copiii atunci trimiteti CV-ul pe adresa hr@aterra.md

Responsabilitati de baza:

  • bune abilități de comunicare și lucru în echipă
  • elaborarea orarului antrenamentelor pentru copii
  • capacitate d orgaenizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
  • atenție către detalii
  • responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate
  • studii superioare
  • cunoștințe operare Microsoft Office
  • gîndire și capacitate de analiză și sinteză
  • discernămînt și capacitate de a rezolva problemele
  • putere de decizie și asumarea responsabilității
  • disponibilitate la program prelungit
  • rezistență la efort și stres

Ce aptitudini trebuie sa aveti:
- Experienta in domeniului fitness pu copii minim 3 ani
- Aptitudine de a atinge scopurile si rezultatele propuse
- Capacitate de a asculta si de a identifica necesitatile clientului
- Nivel inalt de autocontrol si autoorganizare
- Dorinta de a invata lucruri noi si aplicarea acestora in practica zilnica
- Preferabil  - studii superioare in domeniu sportului ; buna cunoastere a calculatorului
- Cunoasterea limbilor romina si rusa

Noi oferim:
Program de lucru full time;
Pachet social integral;
Salariu atractiv;
Mediu de lucru plăcut si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.usataia@atarra.md  cu specificarea postului pentru care aplica. Doar persoanele selectate vor fi contactate.