Compania de producție și publicitate angajează:

Manager relații cu clienții

Cerințe:
- studii superioare (preferabil în domeniul marketingului, managementului);
- bune cunoștințe de operare PC (Windows, MS Office);
- abilități excelente de comunicare și negociere;
- capacitatea de a asimila rapid informații noi și de a le folosi în practică;
- dorința de creștere și dezvoltare;
- abilități de lucru în echipă.

Responsabilități principale:
- managementul proiectelor;
- îndeplinirea sarcinilor curente ale departamentului;
- comunicarea cu clienții, pregătirea prezentărilor și ofertelor comerciale, participarea la elaborarea conceptelor creative;
- întocmirea dărilor de seamă cu rivire la realizarea proiectelor.

Condiții de lucru:
- salariu motivant (mărimea salariului inițial va fi stabilită în baza rezultatelor interviului);
- program de lucru full time (9:00-18:00);
- concediul de odihnă anual și cel medical plătite.

Așteptăm persoane tinere, creative și ambițioase!

În cazul în care oferta noastră v-a trezit interes și considerați că veți putea face față tuturor cerințelor enumerate mai sus expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea „Manager relații cu clienții” la adresa electronică: hr.moldova2017@gmail.com
Telefon de contact: 069555096.