Compania «MP KSS»SRL este o companie internationala de producere, care are ca scop realizarea si promovarea produselor sale de înaltă calitate pentru toti clienţii săi.
În prezent oferim oportunitatea de angajare celor care doresc să lucreze în calitate de CONTABIL OPERATOR în cadrul companiei «MP KSS»SRL.

Contabil operator

Oferim oportunitatea de angajare în funcție de CONTABIL OPERATOR celor ce pun accent pe rezultate, atenție la detalii, cu predispunere 100 % la lucrul cu cifrele, sîrguincioși și responsabili, doritori să se dezvolte în domeniul contabil.

Cerinte de baza:

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare sau superiore incomplecte în domeniul contabilităţii;
- Cunoaşterea programei de contabilitate 1C 8.3 (nivel mediu);
- Cunoașterea limbilor română si rusă, engleza - un avantaj;
- Experienţă în funcţia de contabil operator;
- Cunoaşterea PC: Word, Excel la nivel avansat;
- Grad înalt de responsabilitate, confidenţialitate şi onestitate.

Responsabilitati:
- Efectuarea înregistrărilor contabile în conformitate cu legislaţia în vigoare;
- Respectarea prevederilor legale în domeniu;
- Înregistrarea corectă şi la zi în programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primară şi gestiune contabilă,
- Indeplinirea, predarea si verificarea informatiei catre contabilul-sef,
- Participa la organizarea si prezentarea de informatii si documente catre auditul financiar si intern al companiei;
- Indeplineste si alte atributii necesare in cadrul activitatii departamentului financiar contabil;

Oferim:

Conditii:
- Lucru in oficiu confortabil
- Regim de lucru full-time luni-vineri
- Retea corportariva de telefonie mobila
- Pachet social complet
- Colectiv primitor si conducatori obiectivi

Va rugam sa ne contactati la numarul 079900551 sau sa ne trimiteti CV-ul pe adresa mp_kss@mail.ru

Veti fi contactat pentru un interviu in cazul in care va potriviti cu cerintele postului.

Va multumim!