Angajam:

Contabil Sef

Responsabilităţi:
• Întocmirea şi ţinerea documentelor contabile primare (intări, ieşiri, banca)etc;
• Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor;
• Prelucrarea datelor contabile;
• Evidenta salariului.
• Îndeplinirea altor obligaţiuni conform fişei postului.

Cerinţe:
• Studii superioare în domeniul contabilitatii/ economie/finanţe;
• Experiență: cel puțin 10 ani de experiență în contabilitate;
• Cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
• Cunoștințe în domeniul evidenței fiscale;
• Cunoașterea limbilor rusă și română;
• Cunoștințe bune de operare PC;
• Detinerea cetateniei romane.
Calități personale:
• Capacitatea de învățare (abilitatea de a însuși rapid informații noi și de a le aplica în practică);
• Siduitate, meticulozitate, atenție la detalii;
• Gîndire flexibilă (capacitatea de a vedea o situație din mai multe perspective, de a găsi mai multe soluții);
• Punctualitate;
• Conștiinciozitate;
• Exactitate;
• Onestitate;
• Respectarea confidențialității;
• Capacitatea de a îndeplini la timp sarcinile trasate;
• Responsabilitate.

Condiții de muncă și de remunerare:
• Program de lucru full-time, (Luni-Vineri);
• Salariu stabil şi atractiv;
• Pachet social;
• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Selecția preliminară se va desfășura în 2 etape:
Etapa 1: selecție de CV-uri CU SPECIFICAREA POSTULUI SI A POZEI OBLIGATORIU !!!!!!!;
Etapa 2: Interviuri cu candidații selectați în urma evaluării CV-urilor

Adresa email: julietrose.md@gmail.com