Angajăm:

Manager in Sectia transport auto (resp.GPS)

Manager in Sectia transport auto - responsabil de informatia inregistrata de GPS

Domeniul de activitate a companiei: Procurarea cerealelor destinate exportului, servicii de transport

Cerinte:
- Studii medii speciale sau superioare finisate;
- Experienta in functie similara, reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea obligatorie a limbilor romana, rusa, engleza (va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie);
- Bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, E-mail, Fax );
- Abilitatea de a comasa un volum mare de informatie;
- Intruchiparea calitatilor personale ca:acurateta, punctualitate, responsabilitate, onestitate si organizare pentru a obtine rezultate operative-calitative;
- Disponibilitate la un program flexibil in functie de necesitate;
- Devotament;
- Gindire analitica, agerime si incredere in calitatile profesionale.
Responsabilitati:
- Monitorizarea rutelor conform datelor GPS;
- Sistimatizarea informatiei inregistrate de GPS si raportare catre conducere (rapoarte zilnice si lunare);
- Descifrarea timpului de lucru a parcului auto, conform datelor GPS (stationarea, rute interne si la export (ore, zile) in baza caror se intocmesc tabelele de pontaj si se efectuiaza calculele p-u diurne (conlucrare cu Serviciul contabil)
- Responsabil de evidenta combustibilului a parcului auto (monitorizarea stocului in rezervuarele de pastrare si in mijl.de transport.
- Responsabil de verificare a consumului de combustibil conform normelor stabilite si raportare catre conducere.

Conditii de munca:
- Program de lucru fuil-time (8-30-18 de luni-vineri);
- Salariul stabil si atractiv (motivant p-u ceia ce faceti);
- Lucru in oficiu confortabil.

 Adresa oficiului: mun.Chisinau,str.Melestiu 16/2 (in spatele Spitalului nr.1)

Expediati CV-ul la adresa: angela@bizagro.md , poza este obligatorie.