Terasa de vara este in cautarea:

Bucătar La Gratar

Program de lucru în ture, de la 10.00 pînă la 23.00. Disponibilitatea de a deservi un număr mare de banchete. Salariul plătit lunar.

Responsabilitățile postului:
- recepționarea produselor alimentare, controlul sortimentului, cantității și calității în baza documentelor de predare-primire;
- pregătirea bucatelor din carne conform meniului;
- porționarea și aranjarea bucatelor pregătite la comandă

Cerințe:
- cunoașterea rețetelor, tehnologiei de pregătire a bucatelor;
- cunoașterea regulilor de exploatare a utilajului tehnologic;
- cunoașterea cerințelor față de calitatea bucatelor pregătite;
- cunoașterea termenelor și condițiilor de păstrare a bucatelor pregătite;
- deținerea fișei medicale valabile.

Condiții:
- salariu motivant;
- masă asigurată de angajator;
- transport la domiciliu din contul angajatorului (după ora 23.00);
- venituri suplimentare de la banchete.

Expediați CV-ul la adresa electronică: bitcaveronica85@gmail.com    sau contactați-ne la numărul de telefon: 068883388. 079223589