Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Asistent(ă) medical(ă)

Abilitățile și calitățile necesare:

  • posesor al diplomei de asistent medical eliberată de instituțiile de învățământ acreditate din Moldova.
  • Abilități de comunicare empatică cu orice tip de pacienți
  • Atenție la detalii și responsabilitate
  • Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

Atribuții și responsabilități:

  • Pregătirea materialelor si instrumentelor necesare tratamentelor dentare conform instrucțiunilor medicului stomatolog.
  • Dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice conform normelor medicale.
  • Pregătirea soluțiilor necesare dezinfecției instrumentarului conform instrucțiunilor.
  • Sterilizarea instrumentelor stomatologice dezinfectate.
  • Completarea fișelor medicale a pacienților.

 Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Clinică amplasată în centrul or. Chișinău
  • Colectiv prietenos
  • Posibilități de dezvoltare în domeniu.
  • ATENTIE: angajare full time!

Trimite ACUM CV-ul la adresa de email: hr@smiledent.md    Detalii pot fi aflate la N de telefon 068251017
ATENTIE! Indica in subiectul mesajului denumirea postului pentru care aplici!