Compania romineasca AZITREND este in cautare:

Specialist IT (Romania)

Daca ai dorinta de a trai si lucra in Rominia or. Bucuresti , atunci avem o oportunitate potrivita pentru tine in cadrul unei companii cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale .

CERINȚE CĂTRE CANDIDAȚI:
- Studii superioare (sau nefinisate) în domeniul tehnologiilor informaționale.
- Studii tehnice - reprezintă un avantaj;
- Cunoașterea familiei Windows,
- Cunoașterea rețelelor de calculator (TCP/IP); setarea DNS, DHCP.
- Abilități în setarea și rutarea echipamentului de rețea;
- Permis de conducere - categoria B.
- Stagierea in companie din Moldova.

RESPONSABILITĂȚI:
- Setarea locală și la distanță a echipamentelor sistemelor de securitate (după instruire)
- Darea în exploatare a sistemelor de securitate;
- Lucrul cu clienții; - Suport total on-line;
- Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice;
- Deplasări pe teritoriul Rominiei, la necesitate.

CONDIȚII:
- Lucru într-o companie stabilă și dezvoltatoare în mod constant;
- O echipă tânără și prietenoasă;
- Ocupație deplină, munca intensivă, încărcare de 110%;
- Achitarea salariului în mod regulat: salariu, +%, + bonusuri;
- Oficiu modern în centrul orașului;
- Formarea continuă a angajaților companiei în domeniul competențelor profesionale în detrimentul societății;
- Mărimea salariului se va determina conform rezultatelor interviului.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru convorbire.

P.S. În general, avem o echipă veselă și prietenoasă, de multe ori ne întâlnim și ne odihnim interesant (uneori doar ne întâlnim la un ceai în afara oficiului), împreună cu familiile sărbătorim evenimente corporative, organizăm, de asemenea, programe interesante și distractive pentru copii. Băieții noștri chiar preferă să-și petreacă concediul împreună cu colegii lor și familiile acestora (atât cele de iarna, cât și de vară). Nu este doar o simplă echipă – ci este o mare FAMILIE!

Ești cointeresat?! Expediază CV-ul la adresa azitrend1@gmail.com

Bun venit în echipa companiei AZITREND!